Skládací ZTE Axon M dostane ohebného nástupce

Smartphony |

První skládací telefon ZTE Axon M obdržel docela dobré hodnocení. Dva displeje umožňují využít zařízení jako telefon nebo jako tablet. Společnost ZTE potvrdila, že Axon M dostane nástupce.

Skládací ZTE Axon M dostane ohebného nástupcePrvní skládací telefon ZTE Axon M obdržel docela dobré hodnocení. Dva displeje umožňují využít zařízení jako telefon nebo jako tablet. Společnost ZTE potvrdila, že Axon M dostane nástupce.

VP spolešnosti ZTE, Yeff Yee, potvrdil, že je čas rozšířit řadu. Skutečně ohebný telefon je tedy na řadě. Minulý týden představila společnost LG rolovaací OLED televizi, takže telefon je jen krůček.

Podobné ohebné zařízení představila už v roce 2016 také společnost Lenovo. Funguje jako náramek, který se nasadí na ruku. Ani Samsung nebo Microsoft nezahálí, patenty těchto společností se objevují online stále častěji. Proslýchá se, že na podobném zařízení pracuje také Apple a bylo by divné, kdyby ne. ZTE však vede, uvede nástupce Axonu M rovnou do prodeje.Úvodní foto: ZTEKomentáře