Smartphone Ascend P7 vstupuje na český trh

Smartphony |

Společnost Huawei zahájila na českém trhu prodej smartphonu Huawei Ascend P7. Model Huawei Ascend P7 je v prodeji ve volné distribuci v černé a bílé verzi za doporučenou maloobchodní cenu 9.990,- Kč.

Smartphone Ascend P7 vstupuje na český trhSpolečnost Huawei zahájila na českém trhu prodej smartphonu Huawei Ascend P7. Model Huawei Ascend P7 je v prodeji ve volné distribuci v černé a bílé verzi za doporučenou maloobchodní cenu 9.990,- Kč.

Nový smartphone s podporou vysokorychlostních sítí 4G LTE, který byl oficiálně představen 7. května v Paříži, navazuje na model Ascend P6. Oproti svému předchůdci nabízí výrazně zlepšený výkon hardwaru i softwaru, ultrarychlou konektivitu s podporou vysokorychlostních sítí 4G LTE, snazší ovládání a precizní zpracování a design.

Huawei Ascend P7 má 5palcový displej s rozlišením 1920 x 1080, hustotou pixelů 445 PPI a poměrem stran 16:9, přední fotoaparát s rozlišením 8MPx, 13MPx zadní fotoaparát se snímačem 4. 4. generace od společnosti Sony, 16 GB interní paměti a nejnovější uživatelské rozhraní Emotion UI 2.3. Ascend P7 je pouhých 6,5 mm tenký a je tak nejštíhlejší LTE smartphone na trhu.

Huawei Ascend P7 je na předním a zadním krytu šasi vybaven odolným sklem Corning Gorilla Glass 3. Super úsporný režim umožňuje telefonu Ascend P7 zvolit nejvhodnější spotřebu energie tehdy, když se nabití baterie sníží pod 10 procent. Při zapnutí tohoto režimu se displej ztmaví a aktivní zůstanou pouze základní funkce telefonu, včetně hovorů a stránky kontaktů. Zbývajících 10 procent nabití baterie díky tomu vystačí na 24 hodin pohotovostního režimu.Úvodní foto: HuaweiKomentáře