Smartphone LG L90. Čtyřjádrový procesor a funkce Knock Mode

Smartphony |

Ještě minimálně jednou se vrátíme k veletrhu MWC 2014, kde společnost LG představila novou řadu smartphonů řady L III. Na její špici potom stojí model L90, který se brzy začne prodávat také v našich zeměpisných šířkách.

Smartphone LG L90. Čtyřjádrový procesor a funkce Knock ModeJeště minimálně jednou se vrátíme k veletrhu MWC 2014, kde společnost LG představila novou řadu smartphonů řady L III. Na její špici potom stojí model L90, který se brzy začne prodávat také v našich zeměpisných šířkách.

L90 je vybavena čtyřjádrovým procesorem Qualcomm MSM8226 s taktem 1.2 GHz, 1 GB operační paměti RAM a 8 GB místa, které půjde rozšířit pomocí microSD karty. Displej přístroje nabízí úhlopříčku 4,7 s qHD rozlišením. Zadní fotoaparát bude buď pěti- nebo osmimegapixelový, to podle regionu.

Dobrou zprávou je přítomnost operačního systému Android 4.4 KitKat se speciálním uživatelským rozhraním LG. Baterie by měla mít kapacitu 2540 mAh. Speciální funkcí telefonu je tzv. Knock Mode, bezpečnostní funkce, která zjednodušuje zapínání a odemykání obrazovky. Cena zatím nebyla oznámena, ale přepokládáme, že by neměla výrazně překročit 5500 Kč.

 Úvodní foto: LGKomentáře