Smartphone s pořádnou výdrží od Energizeru

Smartphony |

Energizer nedělá jen baterky, ale i chytré telefony. Zvláštní, ale je to tak. Vždyť na výdrž baterie si uživatelé stěžují ze všeho nejvíc.

Smartphone s pořádnou výdrží od EnergizeruEnergizer nedělá jen baterky, ale i chytré telefony. Zvláštní, ale je to tak. Vždyť na výdrž baterie si uživatelé stěžují ze všeho nejvíc.

Smartphone od společnosti vyrábějící baterky se jmenuje H550S. Telefon je odolný vůči pádům, vodě i prachu. Je vybaven displejem o velikosti 5,5 palce s Full HD rozlišením a 2,5D zakřiveným sklem. Pod kapotou má procesor Mediatek Helio P18 s osmi jádry a takem 1,5 GHz.

Dále nabízí 3 GB operační paměti RAM a 32 GB vnitřní paměti pro data, kterou je možné rozšířit o další GB díky microSD slotu. Pro připojení k síti i jinam je zde 4G, WiFi, Bluetooth 4.0, GPS a konektor USB C s rychlým nabíjením. Nechybí ani fotoaparát, čtečka otisků prstů, NFC a baterie s kapacitou 4000 mAh. Cena zatím nebyla oznámena, ale telefon bude k dostání na Amazonu. Nejedná se zdaleka o první smartphone Energizer, pro více informací mrkněte na jejich stránkyÚvodní foto: EnergizerKomentáře