Smartphone Samsung Galaxy J5 pro mladé

Smartphony |

Samsung Galaxy J5 právě přichází na český trh. Novinka uživatelům nabízí pětipalcový HD sAMOLED displej, fotoaparát s rozlišením 13 megapixelů a čtyřjádrový procesor. To vše podtrhuje vysoká výdrž baterie.

Smartphone Samsung Galaxy J5 pro mladéSamsung Galaxy J5 právě přichází na český trh. Novinka uživatelům nabízí pětipalcový HD sAMOLED displej, fotoaparát s rozlišením 13 megapixelů a čtyřjádrový procesor. To vše podtrhuje vysoká výdrž baterie.

Telefon využívá operačního systému OS Android 5.0 Lollipop. Kapacitu 8GB paměti lze rozšířit pomocí microSD až do 128 GB. Telefon rovněž umožňuje zapnout Ultra PowerSaving Mode, který promění obrazovku na černobílou a automaticky ukončí nadbytečné aplikace tak, aby se minimalizovala spotřeba energie. Navíc s baterií o kapacitě 2600 mAh může nabíječka zůstat doma.

Zadní fotoaparát má rozlišení 13 megapixelů. Přední fotoaparát s rozlišením 5 megapixelů podporuje dvě funkce, které jistě ocení všichni mladí lidé, kteří podlehli fenoménu selfie. Režim Palm Recognition umožňuje fotografování pomocí dlaně a režim Beauty Face Mode vylepší pleť fotografovaného. Freddy Krueger doporučuje!

Samsung Galaxy J5 je dostupný v černé a bílé barvě za doporučenou cenu 5 890 Kč.Úvodní foto: SamsungKomentáře