Sony představuje fialový smartphone Xperia T3

Smartphony |

Společnost Sony dnes představila smartphone Xperia T3. Propagační snímky nového telefonu vyfotografoval Bejnamin Kaufmann, je vidět, že si na nich někdo dal záležet.

Sony představuje fialový smartphone Xperia T3Společnost Sony dnes představila smartphone Xperia T3. Propagační snímky nového telefonu vyfotografoval Bejnamin Kaufmann, je vidět, že si na nich někdo dal záležet.

Podle Sony se jedná o nejtenčí 5,3 palcový smartphone na světě (všichni víme, jak to s těmi nejtenčími smartphony je). Je vybaven Triluminous HD displejem s rozlišením 1280 x 720 pixelů s technologií Mobile Bravia Engine. Procesorem je čtyřjádrový Snapdragon s taktem 1,4 GHz, dále je zde 1 GB operační paměti RAM, 8 GB místa pro další aplikace, fotoaparát s rozlišením 8 megapixelů a senzorem Sony Exmor.

Telefon umí Wi-Fi, Miracast, aGPS, NFC, DLNA, Bluetooth 4.0 a využívá operačního systému Android 4.4 KitKat. Baterie má kapacitu 2500 mAh. Paměť je možné rozšířit pomocí microSD karty o dalších až 32 GB. Smartphone bude v některých zemích dostupný již v červenci.Úvodní foto: SonyKomentáře