Sony představuje smartphone Xperia Z1 f. Nabízí skvělý fotoaparát i procesor

Smartphony |

Společnost Sony představila nový smartphone Xperia Z1 f nebo také Z mini. Telefon se nejdříve dostane do Japonska, aby se potom podíval také na západ, do Evropy a Spojených států.

Sony představuje smartphone Xperia Z1 f. Nabízí skvělý fotoaparát i procesorSpolečnost Sony představila nový smartphone Xperia Z1 f nebo také Z mini. Telefon se nejdříve dostane do Japonska, aby se potom podíval také na západ, do Evropy a Spojených států.

sony xperia Z1Xperia Z1 f bude dostupná ve čtyřech barevných provedeních – černé, bílé, zelené a růžové. Hardware přístroje chrání hliníkový rám, a že je opravdu co chránit. Uvnitř se nachází čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 800 s taktem 2,2 Ghz, 2 GB operační paměti RAM, 16 GB místa, kterou je možné rozšířit díky microSD slotu.

Přístroj splňuje normy IP55 a IP58, odolává jak vodě, tak prachu. Velmi zajímavá je jeho zadní kamera, Jedna se o Exmor RS čip s rozlišením 20,7 megapixelu. Displej smartphonu disponuje úhlopříčkou 4,3 palce a rozlišením 1280 x 720 pixelů. Baterie smartphonu nabídne 2300 mAh. Smartphone má také většího bratra, model Z1, který sdílí většinu specifikací, ale nabízí větší displej. Úvodní foto: SonyKomentáře