Srpen ve znamení HTC Desire 626

Smartphony |

V srpnu se u nás začne prodávat smartphone HTC Desire 626. Pětipalcový telefon s HD displejem a celkem zajímavým dvoubarevným provedením (v modré nebo šedé) nabídne Android 5.1 a uživatelské rozhraní HTC Sense 7.

Srpen ve znamení HTC Desire 626V srpnu se u nás začne prodávat smartphone HTC Desire 626. Pětipalcový telefon s HD displejem a celkem zajímavým dvoubarevným provedením (v modré nebo šedé) nabídne Android 5.1 a uživatelské rozhraní HTC Sense 7.

Uvnitř telefonu pracuje (starší) procesor Qualcomm Snapdragon 410 se čtyřmi jádry a 2 GB operační paměti RAM. Uživatelé mohou svá data ukládat do 16 GB paměti, kterou je možné rozšířit o dalších 512 GB pomocí microSD karty. Displej telefonu je pětipalcový, podle nás zbytečně velký, ale tyto a větší displeje zrovna frčí, takže se nedá nic dělat. Rozlišení displeje 1280 x 720 pixelů je v pohodě, ale možná mohlo být lepší.

Unibody přístroje tvoří smíchané barevné plasty a nikoli nabarvené díly, takže pár škrábanců přístroj esteticky nepoznamená. Telefon je vybaven dvěma fotoaparáty s rozlišením 13 a 5 megapixelů. Podporován je 4G LTE internet, Wi-Fi, Bluetooth, HSDPA či HSUPA (5.76 Mbps). Z chytrých technologií je zde NFC, GPS+GLONASS a konektor microUSB. Integrovaná baterie má kapacitu 2000, takže každodenní nabíjení bude nutností.

HTC Desire 626 se bude prodávat za necelých 8000 korun (bez deseti Kč).Úvodní foto: HTCKomentáře