Švédský odolný tablet Handheld Algiz RT7 s Androidem

Smartphony |

Pokud potřebujete pro svou firmu odolný tablet, můžete si nyní vybrat z celkem široké nabídky odolných zařízení. Jejich řady rozšiřuje tablet Handheld Algiz RT7. Specifikace jsou spíše základní, ale odolnost solidní.

Švédský odolný tablet Handheld Algiz RT7 s AndroidemPokud potřebujete pro svou firmu odolný tablet, můžete si nyní vybrat z celkem široké nabídky odolných zařízení. Jejich řady rozšiřuje tablet Handheld Algiz RT7. Specifikace jsou spíše základní, ale odolnost solidní.

Algiz RT7Pokud jste o značce nikdy neslyšeli, pak vězte, že se jedná o Švédskou společnost, která má celkem široké portfolio odolných zařízení. Novinka nabízí sedmipalcový TFT LCD displej s rozlišením 1024 x 600 pixelů, 1 GB operační paměti RAM a 16 GB místa pro ukládání dat. Procesorem je Qualcomm Snapdragon se čtyřmi jádry. Jako operační systím zvolil výrobce Android 5.1.1 Lollipop. Tablet kryje plastové šasí s gumovými prvky v rozích.

Tablet splňuje certifikaci IP65, MIL STD 810G, takže vydrží pád z 1,2 metru na beton a funguje také ve výškách kolem 5000 metrů. Tablet váží 650 gramů, jeho baterie má kapacitu 6000 mAh. Zadní kamera je vybavena senzorem s rozlišením 8 megapixelů, na přední straně je fotoaparát s rozlišením 2 megapixely. K tabletu je možné přikoupit čtečku čárových kodů. Za 1149 dolarů dostanete odolný tablet s podporou Wi-Fi, 4G LTE a možností připojení VGA videa.Úvodní foto: HandheldKomentáře