Třikrát sláva! Čtyřpalcový iPhone je opět ve hře

Smartphony |

Apple by měl všemi silami pracovat na čtyřpalcovém telefonu, který má nahradit 5S. Dočkáme se konečně výkonného smartphonu s normálními rozměry nebo budou příznivci moderních technologií i nadále nuceni nosit při sobě pádla?

Třikrát sláva! Čtyřpalcový iPhone je opět ve hřeApple by měl všemi silami pracovat na čtyřpalcovém telefonu, který má nahradit 5S. Dočkáme se konečně výkonného smartphonu s normálními rozměry nebo budou příznivci moderních technologií i nadále nuceni nosit při sobě pádla?

Podle Mac Otakara, který cituje spolehlivé zdroje, by měl nový iPhone být již ve výrobě. Uvnitř by se měl nacházet procesor A8, přední Face Time HD kamera dostane maximální clonu F/2.2. Původní informace sice hovořily o procesoru A9, který lépe zvládá iOS 9 a iOS 10, ale Apple bude zřejmě chtít jednoznačně oddělit modely iPhone 6 a nový čtyřpalcový iPhone.

A8 je stále dobrý procesor. Je jasné, že novinka nebude podporovat všechny funkce vlajkové lodi, ale doufejme, že nebude tak osekaná jako plastové „C“. Smířit se asi budeme muset s absencí 3D Touch, která zůstane dostupná výlučně u šestkových iPhonů. Uvidíme, s čím se Apple nakonec vytasí, ale jistě je rozhodnutí společnosti „znovuobjevit“ normálně velký smartphone, krok dobrým směrem. Btw, proč se normálně velkým telefonům dnes říká Mini? Úvodní foto: appleKomentáře