Véčko od LG se vrací na scénu: LG Wine Smart

Smartphony |

Není to tak dávno, co byly všechny chytré telefony tlačítkové. Kamera byla tajným přáním a velkou frajeřinou byly véčka. LG se po téhle době asi stýská, protože telefon určený původně pro Asii, si to míří také do Evropy.

Véčko od LG se vrací na scénu: LG Wine SmartNení to tak dávno, co byly všechny chytré telefony tlačítkové. Kamera byla tajným přáním a velkou frajeřinou byly véčka. LG se po téhle době asi stýská, protože telefon určený původně pro Asii, si to míří také do Evropy.

Řeč je o modelu LG Wine Smart, který by se měl prodávat třeba v Polsku, Itálii, Francii a Španělsku. Původně se jmenoval LG Gentle a je to véčko! Je vybaven pořádnou tlačítkovou klávesnici a operačním systémem Android 5.1.1. Lollipop. Displej o velikosti 3,2 palce má rozlišení 480 x 320 pixelů.

Uvnitř se nachází čtyřjádrový procesor s taktem 1,1 GHz, 1 GB operační paměti RAM a 4 GB vnitřní paměti. MicroSD slot je tu taky. Na zadní straně je tentokrát kamera s rozllišením 3 megapixely, což není moc, ale je tam. Telefon podporuje 4G sítě, Wi-Fi, a také Bluetooth 4.1. Cena zatím nebyla oznámena, ale bude se prodávat v modré a tmavě červené barvě.Úvodní foto: LGKomentáře