Velká baterie je základ. Phablet Homtom HT6 ji má

Smartphony |

O tom, že větší telefony a phablety potřebují větší baterie, není třeba dlouze polemizovat. Velké displeje spotřebují nejvíce energie, to je prostě fakt. Chytře na to jde phablet Doogee Homthom H6, který nabízí baterii s kapacitou 6250 mAh.

Velká baterie je základ. Phablet Homtom HT6 ji máO tom, že větší telefony a phablety potřebují větší baterie, není třeba dlouze polemizovat. Velké displeje spotřebují nejvíce energie, to je prostě fakt. Chytře na to jde phablet Doogee Homthom H6, který nabízí baterii s kapacitou 6250 mAh.

K dostání je na EverBuying.net za 137 dolarů. Phablet je vybaven 5,5 palcovým displejem s rozlišením 1280 x 720 pixelů s ochranným sklem Gorilla Glass, procesorem MediaTek MT6753 s taktem 1 GHz a 2 GB operační paměti RAM. Data je možné ukládat na úložiště o kapacitě 16 GB. Nechybí microSD slot pro rozšíření této paměti.

Zadní kamera má rozlišení 8 megapixelů, ale speciální nastavení umožňuje pořizovat snímky s rozlišením 13 megapixelů. Přední kamera má rozlišení 2 megapixely, ale zvládne snímky s rozlišením 5 megapixelů. Nejde o to, že by kamera měla skrytě vyšší rozlišení, jedná se o softwarovou záležitost. Phablet Homtom HT6 měří 9,9 mm a váží 170 gramů. Podporuje dvě SIM karty, 4G LTE internet a jeho obrovská baterie se za 30 minut nabije do 75 % své kapacity. Docela dost dobré.Úvodní foto: HomtomKomentáře