Vlajková loď Sony - Xperia XZ3

Smartphony |

Model Xperia XZ3 staví na moderních technologiích i výkonu.

Vlajková loď Sony - Xperia XZ3Xperia XZ3 je vybavena šestipalcovým displejem QHD+ HDR OLED, který vychází z  technologie televizorů Bravie Oled. Technologie X-Reality pro mobilní zařízení zase „vylepšuje“ obsah ve formátu SDR na kvalitu blížící se HDR (vysokému dynamickému rozsahu). Takže i když sledujete obsah online, můžete si užívat přehrávání, které nabídne vyšší rozlišení, širší barevný gamut a vylepšený kontrast.

Reproduktory S-Force Front Surround Sound mají vyšší hlasitost o 20 % ve srovnání s předchozím modelem. A technologie DSEE HX zase „dopočítává“ komprimované hudební soubory na kvalitu blížící se audiu ve vysokém rozlišení, zatímco technologie LDAC zajišťuje kvalitu bezdrátového poslechu.

XZ3 dostala nové rozhraní Side sense, které využívá UI k tomu, aby zajistilo snadný a pohodlný přístup k oblíbeným aplikacím. Jednoduše dvakrát poklepejte na jednu ze stran vaší XZ3 a telefon sám chytře předpoví a zobrazí, které aplikace chcete dále použít a umístí je tak, abyste je měli snadno na dosah, aniž byste je museli složitě hledat.

XZ3 je vybavena novou technologií Smart launch využívající UI, která okamžitě uvede fotoaparát do pohotovosti, když telefon držíte horizontálně. Technologie chytrého spouštění (Smart launch) společně s dalšími funkcemi využívajícími UI, k nimž patří Superior Auto, prediktivní snímání, prediktivní autofokus a snímání úsměvu, zvyšují šanci na dobrý snímek. A samozřejmě fotoaparát Motion Eye nabízí nahrávání filmů ve 4K HDR pro natáčení na profesionální úrovni a Full HD Super slow motion s rychlostí 960 fps pro dramatické záběry.

Hlavní fotoaparát s 19 MP doplňuje 13MP přední fotoaparát, podle výrobce nejlepší ve své třídě.

Model XZ3 je vybaven mobilní platformou Qualcomm Snapdragon 845.

Xperia XZ3 bude dostupná na vybraných trzích po celém světě od září 2018 a bude mezi prvními zařízeními, která se budou dodávat s nejnovější verzí Android 9 Pie. Úvodní foto: SonyKomentáře