Výkonný tablet za dobrou cenu - Newman K2S

Smartphony |

Čína má tu výhodu, že si vzhledem k ceně pracovní síly může dovolit vyrábět levně, takže není divu, že většina dostupných zařízení pochází právě z této země. Jedním takovým zařízením je i phablet Newman K2S. Nabízí velmi dobré specifikace při skvělé ceně.

Výkonný tablet za dobrou cenu - Newman K2SČína má tu výhodu, že si vzhledem k ceně pracovní síly může dovolit vyrábět levně, takže není divu, že většina dostupných zařízení pochází právě z této země. Jedním takovým zařízením je i phablet Newman K2S. Nabízí velmi dobré specifikace při skvělé ceně.

Newman K2S bude stát jen 310 dolarů, ale přitom je vybaven osmijádrovým procesorem MediaTek MT6590 s taktem 1,7 GHz, 2 GB operační paměti RAM a 32 GB místa pro aplikace a data. Hlavní fotoaparát je vybaven senzorem s rozlišením 13 megapixelů a LED bleskem. Přední kamera nabídne senzor s 5 megapixely. Operačním systémem je Android 4.2, integrovaná baterie má kapacitu 3000 mAh.

Phablet podporuje GSM, WCDMA a v Číně je dostupný za 310 dolarů. Zajímalo by nás, zda má šanci objevit se v Evropě za podobnou cenu či nikoli.Úvodní foto: NewmanKomentáře