Vzhled nic moc, poměr cena/výkon dobrý. Vodafone Smart Ultra 6

Smartphony |

Již za dva dny se v ČR začne prodávat smartphone Vodafone Smart Ultra 6. Pětipalcový (5,5) telefon s nevýrazným designem, ale vynikajícím poměrem cena/výkon.

Vzhled nic moc, poměr cena/výkon dobrý. Vodafone Smart Ultra 6Již za dva dny se v ČR začne prodávat smartphone Vodafone Smart Ultra 6. Pětipalcový (5,5) telefon s nevýrazným designem, ale vynikajícím poměrem cena/výkon.

Novinka pochází z dílen ZTE, která již v České republice samostatně nefunguje, ale tímto telefonem by si mohla znovu získat popularitu. Telefon pohání osmijádrový procesor Qualcomm MSM8939 Snapdragon 615 s taktem 1,5 GHz, dále grafický čip Adreno 405, 2 GB operační paměť RAM a uživatelé mají k dispozici 16 GB místa pro své aplikace a slot pro microSD karty s maximální kapacitou 64 GB.

Displej s úhlopříčkou 5,5 palce nabízí Full HD rozlišení, telefon navíc podporuje LTE internet, což se v „této“ kategorii zařízení jen tak nevidí. Zadní fotoaparát pracuje se senzorem o rozlišení 13 megapixelů, tedy opět něco nadstandardního. Operačním systémem je Android ve verzi 5.1 Lollipop, takže poslední dostupná verze Androidu. Specifikace smartphonů z vyšší střední třídy, které Smart Ultra 6 nabízí jsou o to zajímavější a lákavější, když víme, že se telefon bude prodávat za necelých 5000 Kč.Úvodní foto: VodafoneKomentáře