Xiaomi představuje phablet Redmi Note 4

Smartphony |

Společnost Xiaomi představila phablet Redmi Note 4. Premiéra se konala v Indii, která se stává velmi lukrativním trhem pro smartphony a jiná chytrá zařízení.

Xiaomi představuje phablet Redmi Note 4Společnost Xiaomi představila phablet Redmi Note 4. Premiéra se konala v Indii, která se stává velmi lukrativním trhem pro smartphony a jiná chytrá zařízení.

Vzhledem k problémům, které má v Indii společnost Mediatek, nebylo jiné řešení než pro nový phablet zvolit procesor Snapdragon. Konkrétně se jedná o model 625. Phable je vybaven displejem o velikosti 5,5 palce s rozlišením 1920 x 1080 pixelů, k dispozici budou varianty s 2, 3 nebo 4 GB operační paměti RAM.

Stejně tak i vnitřní úložiště si uživatelé budou moci vybrat. Redmi Note 4 se bude vyrábět s 16, 32 nebo 64 GB vnitřní paměti. Hlavní zadní kamera nabídne senzor s rozlišením 13 megapixelů a clonu F/2.0. Přední kamera má rozlišení 5 megapixelů. Telefon a jeho data chrání čtečka otisků prstů na zadní straně. Integrovaná baterie má kapacitu 4100 mAh. Operačním systémem je MIUI, systém, založený na Androidu 6.0 Marshmallow.Úvodní foto: XiaomiKomentáře