Xshot vybaví svůj smartphone fotoaparátem s clonou f/1.8

Smartphony |

Společnost Vivo postupně odhaluje detaily svého chystaného smartphonu, kterému se zatím přezdívá Xshot. Poslední informace se týkají jeho fotoaparátu. Smartphone bude vybaven velmi speciálním fotoaparátem s rozlišením 24 megapixelů a maximální clonou f/1.8.

Xshot vybaví svůj smartphone fotoaparátem s clonou f/1.8Společnost Vivo postupně odhaluje detaily svého chystaného smartphonu, kterému se zatím přezdívá Xshot. Poslední informace se týkají jeho fotoaparátu. Smartphone bude vybaven velmi speciálním fotoaparátem s rozlišením 24 megapixelů a maximální clonou f/1.8.

Nejlepší fotoaparát od Nokie má clonu f/2.2 a třeba Sony se může pochlubit maximální clonou f/2.0 u modelu Xperia Z2. Aby to nebylo málo, nabídne Xshot kromě skvělého rozlišení a čoček také možnost nahrávání 3D videí nebo videí v rozlišení 4K.

Přední kamera by měla nabídnout poněkud nezvyklé rozlišení 7,68 megapixelů. Co se specifikací telefonu týče, měli bychom se dočkat Full HD displeje, v lepším případě rozlišení 2K, čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 801, 3 GB operační paměti RAM a 32 GB paměti pro aplikace a data. Zatím není jisté, zda bude supersmartphone dostupný celosvětově.

 

 Úvodní foto: VivoKomentáře