Zítra se začne prodávat Samsung Galaxy Note 4. Chcete k němu dárek?

Smartphony |

Zařízení z portfolia společnosti Samsung, Galaxy Note 4, přichází na český trh. Nedočkaví zájemci by měli zavítat do Značkové prodejny Samsung v pražském obchodním centru Palladium. Prvních 100 zákazníků totiž dostane standardní flipové pouzdro na Galaxy Note 4 za 1 Kč. Prodej bude zahájen ve 12.00 hodin v pátek 24. října.

Zítra se začne prodávat Samsung Galaxy Note 4. Chcete k němu dárek?Zařízení z portfolia společnosti Samsung, Galaxy Note 4, přichází na český trh. Nedočkaví zájemci by měli zavítat do Značkové prodejny Samsung v pražském obchodním centru Palladium. Prvních 100 zákazníků totiž dostane standardní flipové pouzdro na Galaxy Note 4 za 1 Kč. Prodej bude zahájen ve 12.00 hodin v pátek 24. října.

Pro zahájení prodeje je dostupné pouze omezené množství chytrého telefonu Galaxy Note 4 v černé barvě. Kupující si budou moci pořídit za jednu korunu flipové pouzdro rovněž v černé, nebo bílé barvě. Pokud zvolená barva již nebude dostupná, obrží zákazník flipové pouzdro později poštou.

Navíc všichni noví majitelé Galaxy Note 4 mohou využít jedinečných Galaxy Gifts – aplikací a služeb, které získávají uživatelé díky Samsungu zcela zdarma a jejichž celková hodnota je více než 20 tisíc korun. Na výběr jsou jak české, tak mezinárodní aplikace z kategorií jako je například Produktivita, Zábava nebo Sport.

Galaxy Note 4 má 5,7palcový Quad HD (2560x1440) Super AMOLED displej, lepší pozorovacími úhly a velmi rychlou odezvou v řádech miliontin sekund. Velká obrazovka umožňuje díky funkci Více oken dělat více věcí současně. Uživatel si sám zvolí, zda chce aplikaci otevřít na celý displej, v její polovině, nebo jako pop-up okno, a snadno také posouvá jednotlivá okna pomocí prstu nebo pera.

Kovový rám s křivkami přirozeně přechází v obrazovku. Skleněná obrazovka 2.5D, stejná jako u předchozí verze Galaxy Note 3, nabízí extra ochranu. Zadní kryt s měkkou texturou poskytuje komfort a navíc umožňuje snadné ovládání jednou rukou, nabízí též vynikající přilnavost a vyšší odolnost. Doporučená maloobchodní cena Samsung GALAXY Note 4 je 21 499 Kč.Úvodní foto: SamsungKomentáře