Známe datum premiéry čtvrtého phabletu Samsung Galaxy Note

Smartphony |

A už je tu zas, ten vánoční čas... Kdepak, to Vánoc je ještě daleko, ale do dalšího Unpacked eventu Samsungu nikoli. Pokud správně počítáme, je na řadě Galaxy Note s číslovkou 4, to nám to ale rychle uteklo co.

Známe datum premiéry čtvrtého phabletu Samsung Galaxy NoteA už je tu zas, ten vánoční čas... Kdepak, to Vánoc je ještě daleko, ale do dalšího Unpacked eventu Samsungu nikoli. Pokud správně počítáme, je na řadě Galaxy Note s číslovkou 4, to nám to ale rychle uteklo co.

Pozvánka Samsungu toho mnoho nenapovídá. Píše se tam jen, že událost se uskuteční ve středu, třetího září v Německu, Pekingu a New Yorku. Konečně se nějaká významná událost koná také v blízkosti našich krajin. Pozvánka je, jako by ji někdo namaloval tužkou, jen černobílá a kulatá, skoro jako okrouhlé menu, které kdysi s velkými fanfárami představila společnost Fusion Garage, tvůrce tabletu Grid 10.

Ikonky tužky a obdélníčku a výběru dávají tušit o co asi půjde, my sázíme na nový Note. Snad se konečně dočkáme prvního Samsungu s procesorem Qualcomm Snapdragon 805, QHD obrazovky, 32 GB paměti a vyměnitelné baterie, to by byly parádní specifikace, nemyslíte? Čtečka otisků prstů by už byla jen takovou třešničkou na dortu. Za necelý měsíc budeme vědět, na čem jsme. Těšíte se?Úvodní foto: SamsungKomentáře