ZTE představí luxusní řadu smartphonů Nubia

Smartphony |

Společnost ZTE představuje veřejnosti novou značku s názvem Nubia. Pod ní bude zákazníkůmnabízet své mobilní telefony a tablety vybavené moderními technologiemi. Zkrátkanepřijdou ani čeští zákazníci, produkty značky Nubia budou na tuzemském trhu k dostání jižna začátku příštího roku.

ZTE představí luxusní řadu smartphonů NubiaSpolečnost ZTE představuje veřejnosti novou značku s názvem Nubia. Pod ní bude zákazníkůmnabízet své mobilní telefony a tablety vybavené moderními technologiemi. Zkrátkanepřijdou ani čeští zákazníci, produkty značky Nubia budou na tuzemském trhu k dostání jižna začátku příštího roku.

zte nubia z5Mobilní zařízení Nubia osloví náročné uživatele,kteří hledají vysoký výkon pro práci, multimédia i hry.Výrazných změn nedozná jen hardware. Řada Nubia těží také z inovovaného designu.

Vůbec prvním oznámeným zařízením se značkou Nubia je smartphone s označením Z5. Ten nabídne čtyřjádrový procesor, vysoké rozlišení pětipalcové obrazovky a nechybí ani hlavní kamera s rozlišením 13 Mpix.

DostupnostPrémiová mobilní zařízení Nubia dorazí do Evropy začátkem příštího roku. Česká republika bude meziprvními evropskými zeměmi, kde budou mobilní telefony této značky k dispozici.

Pod hlavičkou ZTE budou i nadále k dostání oblíbené smartphony a tablety střední třídy se zajímavým poměrem cena/užitná hodnota.Úvodní foto: NvidiaKomentáře