Acer Iconia Tab 8. Full HD displej a procesor Intel Atom

Tablety |

Máme tady další osmipalcový tablet. Tentokrát je jím Acer Iconia Tab 8. Jak už název napovídá, jedná se o osmipalcové zařízení s Full HD displejem a čtyřjádrovým procesorem Intel Atom Z3745, taktovaným na 1,86 GHz. Zajímavostí je technologie Zero Air Gap, použitá při výrobě displeje.

Acer Iconia Tab 8. Full HD displej a procesor Intel AtomMáme tady další osmipalcový tablet. Tentokrát je jím Acer Iconia Tab 8. Jak už název napovídá, jedná se o osmipalcové zařízení s Full HD displejem a čtyřjádrovým procesorem Intel Atom Z3745, taktovaným na 1,86 GHz. Zajímavostí je technologie Zero Air Gap, použitá při výrobě displeje.

Zlepšuje totiž jas a čitelnost displeje na prudším slunci. Tablet nabízí 2 GB operační paměti RAM, grafickou kartu Intel HD Graphics a zadní kameru s rozlišením 5 megapixelů. Ta přední je vybavena senzorem s rozlišením 2 megapixely. Místa je také dost, a sice 16 nebo 32 GB s možností rozšíření pomocí microSD karty. Integrovaná baterie by měla poskytnout až 7,5 hodiny nerušené zábavy.

Acer Iconia Tab 8 je vybaven také připojením k internetu pomocí Wi-Fi, nechybí Bluetooth 4.0, microUSB port. Operačním systémem je Android 4.4 KitKat. Tablet váží 360 gramů, což není na osmipalcový tablet špatné. Díky tloušťce 8,5 mm se bude dobře držet v jedné ruce.Úvodní foto: AcerKomentáře