Alcatel Hero je šestipalcový phablet s dotykovým perem

Tablety |

Alcatel Onetouch uvedl na český a slovenský trh high-endový model Hero, který v sobě spojuje funkce chytrého telefonu a tabletu. Novinka je vybavena šestipalcovým IPS displejem s Full HD rozlišením.

Alcatel Hero je šestipalcový phablet s dotykovým peremAlcatel Onetouch uvedl na český a slovenský trh high-endový model Hero, který v sobě spojuje funkce chytrého telefonu a tabletu. Novinka je vybavena šestipalcovým IPS displejem s Full HD rozlišením.

Phablet Hero měří jen 8,5 mm, takže se pohodlně drží v ruce, zadní strana telefonu je s úpravou soft-touch. Smartphone pohání čtyřjádrový procesor s taktem 1,5 GHz, vybaven je třináctimegapixelovým fotoaparátem a baterií o kapacitě 3400 mAh s dlouhou výdrží. 

Tělo telefonu ukrývá praktický stylus, který uživatelé ocení zejména při ovládání speciálních aplikací. Hero se dodává v balení společně s flipovým pouzdrem Magicflip s LED diodami, které upozorní uživatele na zmeškané hovory, e-maily nebo aktuální čas. Zařízení s podporou dvou SIM karet se v Česku a na Slovensku prodává za 9 990, resp. 369,90 euro s DPH.Úvodní foto: Alcatel OnetouchKomentáře