Alcatel nabízí tablet pro začínající uživatele

Tablety |

Alcatel Onetouch uvádí v těchto dnech na český a slovenský trh Wi-Fi tablet PIXI 7. Novinka určená pro začínající uživatele tabletů zaujme především svou nízkou cenou.

Alcatel nabízí tablet pro začínající uživateleAlcatel Onetouch uvádí v těchto dnech na český a slovenský trh Wi-Fi tablet PIXI 7. Novinka určená pro začínající uživatele tabletů zaujme především svou nízkou cenou.

Přístroj se sedmipalcovým displejem nabízí operační systém Android 4.4 KitKat, najdete v něm GPS navigaci nebo infraport pro dálkové ovládání televize. Novinka se prodává za 1990 Kč, resp. 72,90 euro s DPH.

Tablet PIXI 7 je zasazen v pevném plastovém těle, které se dobře drží v jedné ruce díky matnému povrchu na zadní straně. Displej nabízí rozlišení 960 x 540 bodů, Wi-Fi a také ovládání televizoru, DVD přehrávače a jiných zařízení pomocí infračerveného portu.

Technologie Miracast umožní promítat fotky nebo filmy z displeje tabletu bezdrátově na velkou televizní obrazovku v rozlišení Full HD. Na rozdíl od jiných tabletů v této cenové kategorii disponuje PIXI 7 navigačním GPS modulem. Na přední i zadní straně jsou kamerky se základním VGA rozlišením.

Procesor tabletu je tříjádrový s taktem 1,2 GHz. Operačním systémem je zde Android 4.4 KitKat. Součástí instalace jsou aplikace sociálních sítí a také některé hry. Další aplikce je možné doinstalovat díky oficiálnímu přístupu ke službě Google Play. Vnitřní paměť s kapacitou 4 GB je možné rozšířit o dalších 32 GB pomocí microSD karty. Integrovaná baterie poskytuje kapacitu 2840 mAh.Úvodní foto: Alcatel OnetouchKomentáře