Alcatel Onetouch Pixi 7 je tablet s 3G internetem a GPS

Tablety |

Alcatel Onetouch začal na českém trhu prodávat sedmipalcový tablet PIXI 7 (3G). Kompaktní model, který běží na systému Android 4.4 KitKat váží 275 gramů, nabídne kromě integrovaného 3G modulu také GPS nebo infraport pro dálkové ovládání televize.

Alcatel Onetouch Pixi 7 je tablet s 3G internetem a GPSAlcatel Onetouch začal na českém trhu prodávat sedmipalcový tablet PIXI 7 (3G). Kompaktní model, který běží na systému Android 4.4 KitKat váží 275 gramů, nabídne kromě integrovaného 3G modulu také GPS nebo infraport pro dálkové ovládání televize.

Displej nabízí rozlišení 960 x 540 bodů, kinternetu se připojíte buďto standardně přes bezdrátovou síť Wi-Fi, nebo můžete využít slot na SIM kartu pro 3G mobilní internet. Tablet disponuje také GPS navigací, programy na obrazovce můžete totiž pohodlně přepínat právě tabletem přes zabudovaný infraport. Podobným způsobem lze ovládat i další zařízení, jako je DVD přehrávač nebo domácí audiosystém. Technologie Miracast vám zase umožní bezdrátově propojit tablet s televizí a promítat vaše fotky a filmy z displeje tabletu na velkou televizní obrazovku.

Vnitřní úložiště s kapacitou 4 GB můžete jednoduše rozšířit pomocí paměťové karty typu microSD až o dalších 32 GB. Kromě toho PIXI 7 (3G) podporuje i připojení externích disků přes micro USB port díky funkci OTG. O výdrž tabletu se stará baterie s kapacitou 2840 mAh, která udrží tablet v provozu celý den. Doporučená cena novinky je 2 290 Kč s DPH.Úvodní foto: Alcatel OnetouchKomentáře