Alcatel PIXI 7. Sedmipalcový tablet se zajímavou cenou

Tablety |

Alcatel si na letošní rok připravil slušnou zásobu levných zařízení, dokazuje to také model Alcatel PIXI, což je vlastně sedmipalcový tablet, který se bude v Číně prodávat za zhruba 80 €.

Alcatel PIXI 7. Sedmipalcový tablet se zajímavou cenouAlcatel si na letošní rok připravil slušnou zásobu levných zařízení, dokazuje to také model Alcatel PIXI, což je vlastně sedmipalcový tablet, který se bude v Číně prodávat za zhruba 80 €.

Společnost oznámila taé tři nové smartphony, o některých jsme vás již informovali. Jejich poslední novinka si ovšem klade za cíl útočit na pozice, které donedávna patřily společnostem jako Asus či Huawei. Tablet disponuje sedmipalcovým displejem s rozlišením 960 x 540 pixelů, Wi-Fi připojením a dvoujádrovým procesorem MediaTek s taktem 1,2 GHz.

Další specifikace zahrnují 512 MB nebo 1 GB operační paměti RAM, to podle trhu, na kterém se bude tablet prodávat, VGA kamery, 4 GB místa a baterii s kapacitou 2840 mAh. Součástí je také microSD slot pro rozšíření paměti a podpora Miracast. To nejsou špatné hodnoty na tablet za 2200 korun. Operačním systémem je Android 4.4, ten nemají ani některé high-end tablety. Tablet se již brzy začne prodávat v Evropě a tedy nejspíš i u nás.Úvodní foto: AlcatelKomentáře