Allview Impera i10G nabízí Windows 8.1 a Retina displej

Tablety |

Rumunskou společnost Allview již jistě znáte. U nás se pod jejím jménem prodávají různé tablety, většinou z Číny. Poslední novinkou je model Allwiev Impera i10G.

Allview Impera i10G nabízí Windows 8.1 a Retina displejRumunskou společnost Allview již jistě znáte. U nás se pod jejím jménem prodávají různé tablety, většinou z Číny. Poslední novinkou je model Allwiev Impera i10G.

Jedná se o tablet s Retina displejem o velikosti 9,7 palců a operačním systémem Windows 8.1. Uvnitř se nachází čtyřjádrový procesor Intel Atom Z3736D s taktem 1,83 GHz, 2 GB operační paměti RAM a grafický čip Intel HD spolu se 32 GB paměti pro aplikace a uživatelská data. Nechyní ani dve kamery, s rozlišením 5 a 2 megapixely.

Zadní kryt je z hliníku, což je fajn, an druhou stranu by to mohlo mít vliv na sílu signálu bezdrátové sítě, některé levnější tablety se s tímto problémem potýkají. Baterie má kapacitou 8000 mAh. Součástí tabletu je také cloudové úložiště OneDrive s kapacitou 1 Tb a balík Office 365. Cena začíná na 378 dolarech, což není špatné.Úvodní foto: AllviewKomentáře