Amazon nabízí svá zařízení s velkou slevou

Tablety |

Amazon si na tento týden přichystal spoustu dobrých nabídek. Čtečky a tablety jsou nyní k dostání se zajímavou slevou.

Amazon nabízí svá zařízení s velkou slevouAmazon si na tento týden přichystal spoustu dobrých nabídek. Čtečky a tablety jsou nyní k dostání se zajímavou slevou.

Tablet Fire se sedmipalcovým displejem se prodává za 50 dolarů. Jedná se o sedmipalcový tablet se 16 GB vnitřní paměti a čtyřjádrovým procesorem s taktem 1,3 GHz. Na jedno nabití tablet vydrží 7 hodin a vnitřní paměť je možné rozšířit skrze microSD slot. Tablet již navíc podporuje Alexu. Displej má rozlišení 1024 x 600 pixelů.

K dispozici je také tablet Fire HD s osmipalcovým displejem za 65 dolarů. Také je vybaven 16 GB vnitřní paměti, HD displejem a prodává se v několika barevných variantách. Také tento tablet podporuje Alexu a na jedno nabití vydrží až 12 hodin. Uvnitř je čtyřjádrový procesor s taktem 1,3 GHz. K dostání je za 65 dolarů.

Ani čteček se slevy nevyhly. Klasický Kindle nyní stojí 60 dolarů, Paperwhite se prodává za 100 a Kindle Voayage za 180 dolarů. Amazon očivindě potřebuje vyprodat sklady, chystá tedy něco nového.Úvodní foto: AmazonKomentáře