Android update pro Asus Transformer Infinity Pad

Tablety |

Společnost Asus oznámila brzkou dostupnost updatu pro tablet Transformer Pan Infinity. Tentokrát se mohou jeho majitelé těšit na nejnovější verzi Androidu 4.2 Jelly Bean. Asus si dává s updaty svých tabletů docela záležet, zvlášť u takto prémiových zařízení.

Android update pro Asus Transformer Infinity PadSpolečnost Asus oznámila brzkou dostupnost updatu pro tablet Transformer Pan Infinity. Tentokrát se mohou jeho majitelé těšit na nejnovější verzi Androidu 4.2 Jelly Bean. Asus si dává s updaty svých tabletů docela záležet, zvlášť u takto prémiových zařízení.

Celkově je ještě stále poměrně hodně tabletů s Androidem 4.1, snad i pro ně jejich výrobci přichystají update operačního systému. Pokud vám Transformer Infinity Pad unikl, pak vězte, že se jedná o desetipalcový tablet s IPS displejem a rozlišením 1920 x 1200 pixelů a nyní díky nové verzi Androidu je dostupné také přihlašování pro více uživatelů. Pozměněny byly widgety, lockscreen i oznámení.

Update je dostupný již několik hodin a uživatelé jej rádi a pohotově stahují. Můžete jej také nainstalovat ťuknutím do nabídky Check Updates v nastavení. Příznivci Asusu by také měli vědět, že společnost chystá velké odhalení na 8. dubna, které se uskuteční v průběhu velkolepé akce Milan Design Week 2013.Úvodní foto: AsusKomentáře