Apple iPad Pro prý kopíruje Surface Pro

Tablety |

V nedávném rozhovoru se zástupci společnosti Microsoft vyjádřili způsobem, který jistě nepotěšil nikoho v Apple. Apple totiž podle Microsoftu kopíruje se svým iPadem Pro Surface Pro.

Apple iPad Pro prý kopíruje Surface ProV nedávném rozhovoru se zástupci společnosti Microsoft vyjádřili způsobem, který jistě nepotěšil nikoho v Apple. Apple totiž podle Microsoftu kopíruje se svým iPadem Pro Surface Pro. 

Dalším zajímavým tvrzením je to, že pokud by Microsoft kopíroval Apple, nikdy by Surface Pro nepředstavili, protože Apple takové zařízení sám od sebe nepředstavil. Podle mnoha expertů se dá Surface Pro považovat za zařízení, které způsobilo velký zájem o tablety typu 2 v 1. Poslední Surface Pro doprovází slogan “tablet, který nahradí váš laptop”, což činí pozici pro Surface Laptop o něco složitější, ale obě zařízení jsou cílená na rozdílné skupiny uživatelů. 

Možná by někdo mohl namítnout, že to byl právě Microsoft, kdo kopíroval Apple se svými laptopy, ale o tom se moc nemluví. Byl to přece Steve Jobs, kdo řekl: “Great artists steal”. Mimochodem, problém s iPadem Pro je v jeho příslušenství. Jakmile nakoupíte všechny potřebné redukce, jste s cenou tam, kde jsou výkonné laptopy. Ostatně, stačí se podívat, jak se nabíjí Apple Pencil…Úvodní foto: AppleKomentáře