Asus bude v Česku prodávat tablet ZenPad 3S 10

Tablety |

Asus začne na začátku roku 2017 v Česku prodávat tablet ZenPad 3S 10. Novinka nabídne 9,7‘ displej s 2K rozlišením, kovové tělo či čtečku otisků prstů.

Asus bude v Česku prodávat tablet ZenPad 3S 10Asus začne na začátku roku 2017 v Česku prodávat tablet ZenPad 3S 10. Novinka nabídne 9,7‘ displej s 2K rozlišením, kovové tělo či čtečku otisků prstů.

Výkon zajistí šestijádrový procesor v kombinaci se 4 GB operační paměti. Tablet je vybaven baterií o kapacitě 5900 mAh a technologii rychlého nabíjení. Operačním systémem je Android 6.0. Hliníkové tělo váží 430 gramů a je tenké 5,8 mm. Hrany tabletu jsou opracovány diamantem.

Asus ZenPad 3S 10Tablet je vybaven displejem s úhlopříčkou 9,7 palců s rozlišením 2K (2048 × 1536 bodů), který díky panelu typu IPS nabídne i široké pozorovací úhly (178°). Zobrazovací plochu lemuje velmi tenký rámeček (5,32 mm), takže displej zabírá celých 78 % těla tabletu.
Sada technologií Asus VisualMaster kombinujících software a hardware vylepšuje všechny aspekty zobrazení, jako je kontrast, ostrost a věrnost barev. Zároveň zahrnuje filtr modrého světla, které unavuje oči.

Novinka obsahuje dvojici reproduktorů, každý s pěti magnety, která využívá inteligentní zesilovač NXP. Podporována je technologie DTS Headphone:X pro virtuální prostorový 7.1kanálový zvuk s řadou zajímavých efektů.

Čtečka rozpozná až pět prstů v rozsahu 360 stupňů a dokáže integrovat i několik aplikací.
Na zadní straně se nachází 8Mpx fotoaparát PixelMaster. Režim Nízké osvětlení využívá technologii slučování pixelů a umožňuje pořizovat až o 400 % jasnější fotografie v noci nebo za špatného osvětlení, a to bez použití blesku.

Volitelné příslušenství Folio Cover je ochranné pouzdro, které současně slouží jako stojan pro tablet Asus ZenPad 3S 10. Kryt Folio Cover je vyroben z odolného polyuretanu. Asus ZenPad 3S 10 se u nás bude prodávat v šedém a stříbrném barevném provedení za 8990 Kč.Úvodní foto: AsusKomentáře