Asus použije procesor Intel také pro tablety s Androidem

Tablety |

Pomalu začíná být jasné, že Asus si nevyhradil procesory Intel pouze pro své tablety s operačním systémem Windows. Podle všeho totiž připravuje také nejméně jeden tablet, ve kterém bude tikat Intel Atom Bay Trail. První informace o tomto tabletu nedávno unikly na internet.

Asus použije procesor Intel také pro tablety s AndroidemPomalu začíná být jasné, že Asus si nevyhradil procesory Intel pouze pro své tablety s operačním systémem Windows. Podle všeho totiž připravuje také nejméně jeden tablet, ve kterém bude tikat Intel Atom Bay Trail. První informace o tomto tabletu nedávno unikly na internet.

Tablet by se měl jmenovat Ausus Transformer Pad TF103C a kromě desetipalcového displeje s rozlišením 1280 x 800 pixelů a operačního systému nabídne procesor Intel Atom s taktem 1,33 GHz, 1 GB operační paměti RAM a 16 GB místa na disku.

Procesor je možné přetaktovat až na 1,83 GHz skrze funkci Turbo. Pro rozšíření paměti poslouží microSD slot. K sítím bude možné připojit se kromě Wi-Fi také pomocí Bluetooth 4.0. Samozřejmostí jsou dvě kamery s rozlišením 0,3 a 2 megapixely. Již tradičně bude přítomen také USB 2.0 port pro připojení myši, mobilního internetu nebo dalšího příslušenství. Integrovaná baterie má kapacitu 5070 mAh. Cena za tablet s klávesnicí se odhaduje na 350€.Úvodní foto: AsusKomentáře