Asus pozměnil tablet FonePad 7. Cena je lepší, specifikace nikoli

Tablety |

Vypadá to, že společnost Asus představila na Filipínách novou verzi tabletu FonePad 7. Tablet dostal jak nový hardware, tak novou cenu. Cena je lepší, specifikace nikoli. Nová verze bude stát 137 dolarů a najdete ji pod označením FE170CG. Je lehčí a tenčí než původní verze a to není (bohužel) vše.

Asus pozměnil tablet FonePad 7. Cena je lepší, specifikace nikoliVypadá to, že společnost Asus představila na Filipínách novou verzi tabletu FonePad 7. Tablet dostal jak nový hardware, tak novou cenu. Cena je lepší, specifikace nikoli. Nová verze bude stát 137 dolarů a najdete ji pod označením FE170CG. Je lehčí a tenčí než původní verze a to není (bohužel) vše.

Nové rozlišení je nižší, z WXGA jej výrobce změnil na WSVGA a vnitřní pamět je poloviční, nabízí jen 4 GB. Také zadní kamera má horší senzor. Místo původního s rozlišením 5 megapixelů si teď majitelé zafotí snímačem s rozlišením 2 megapixely. Zbytek specifikací zůstal zachován. Asus tedy cílí na dostupnost a některé specifikace můsely v zájmy snížení ceny ustoupit slabším.

Podle obrázků vypadá tablet docela dobře. LCD displej nabízí sedmipalcovou úhlopříčku, procesor Intel Atom Z2520 s taktem 1,2 GHz se dvěma jádry a grafickou kartu PowerVR SGX544MP2. Operačíní paměť zůstala stejná, tedy 1 GB. Naštěstí v tabletu zůstala čtečka microSD karet, takže je kapacitu možné rozšířit o dalších 64 GB. Tablet podporuje funkci Dual SIM, umí HSPA+ připojení a běží na operačním systému Android 4.3. Integrovaná baterie nabízí kapacitu 3950 mAh.Úvodní foto: AsusKomentáře