Asus představuje nový tablet k telefonování - FonePad 7 FE170CG

Tablety |

A máme tady další tablet k telefonování. Společnost Asus dnes představila nového zástupce sedmipalcových tabletů Asus FonedPad 7. Jedná se o model FE170CG se sedmipalcovým displejem a podporou 2G a 3G sítí.

Asus představuje nový tablet k telefonování - FonePad 7 FE170CGA máme tady další tablet k telefonování. Společnost Asus dnes představila nového zástupce sedmipalcových tabletů Asus FonedPad 7. Jedná se o model FE170CG se sedmipalcovým displejem a podporou 2G a 3G sítí.

Asus FonePad FE170CGTablet je vybaven sedmipalcovým displejem s rozlišením 1024 x 600 pixelů, procesorem Intel Atom Z2520 Clover Trail+ se dvěma jádry a taktem 1,2 GHz a 1 GB operační paměti RAM. Interní paměť bude mít kapacitu 4 a nebo také 8 GB přičemž je možné ji rozšířit o dalších až 64 GB pomocí microSD slotu. Na zadní straně se nachází kamera s rozlišením 2 megapixely, na přední straně je základní kamera s rozlišením 0,3 megapixelu. Operačním systémem je Android ve verzi 4.3 Jelly Bean.

K internetu je možné se připojit pomocí Wi-Fi, nechybí Bluetooth 4.0, podpora bezdrátové technologie Miracast, GPS a podpora HSPA+ sítí. Tablet bude v nabídce s jedním nebo dvěma sloty pro SIM kartu v různých barevných variacích – černé, bílé, červené a modré. Baterie by měla nabídnout až deset hodin nepřerušované zábavy.

 Úvodní foto: AsusKomentáře