Asus představuje Transformer Book T100. Levný tablet s Windows 8.1

Tablety |

Když společnost Asus představila tablety Trasformer Pad 300, byla to senzace. Výkonný desetipalcový tablet za přijatelnou cenu. Mladí se po nich mohli umlátit. Na letošním veletrhu IFA 2013 představuje Asus novou generaci tabletu Transformer. Jmenuje se Book T100 a využívá systému Windows.

Asus představuje Transformer Book T100. Levný tablet s Windows 8.1Když společnost Asus představila tablety Trasformer Pad 300, byla to senzace. Výkonný desetipalcový tablet za přijatelnou cenu. Mladí se po nich mohli umlátit. Na letošním veletrhu IFA 2013 představuje Asus novou generaci tabletu Transformer. Jmenuje se Book T100 a využívá systému Windows.

Tento Transformer nabídne IPS displej s úhlopříčkou deset palců a rozlišením 1366 a 768 pixelů, čtyřjádrový procesor Bay Trail T Atom a systém Windows 8.1. Za 349 dolarů dostanete tablet s 32 nebo 64 GB paměti (systém si vezme pořádný kus), odnímatelnou klávesnicí, microSD slotem pro rozšíření paměti a roční službou Asus WebStorage zdarma.

Tělo tabletu i klávesnice je z plastů nastříkaných metalickou barvou. Kromě 2 GB operační paměti budou mít uživatelé k dispozici micro USB, micro HDMI a dokonce také plnohodnotný port USB 3.0. Ten se nachází na odnímatelné klávesnici. Tablet se na pulty obchodů dostane nejdříve 18. října. I když se jedná o jeden z nejlevnějších tabletů s plnohodnotným (!!!) systémem Windows 8.1, stejně se trochu obáváme o jeho budoucnost.Úvodní foto: AsusKomentáře