Asus Transformer Book T300 nabízí Windows 8 a odnímatelný displej

Tablety |

Asus uvedl na český trh 13,3“ notebook Transformer Book T300 s odnímatelným Full HD displejem, který lze díky tomu v mžiku přeměnit na samostatný tablet se systémem Windows 8.

Asus Transformer Book T300 nabízí Windows 8 a odnímatelný displejAsus uvedl na český trh 13,3“ notebook Transformer Book T300 s odnímatelným Full HD displejem, který lze díky tomu v mžiku přeměnit na samostatný tablet se systémem Windows 8.

Zařízení zaujme odolným leštěným kovovým povrchem v elegantním provedení. Transformer Book T300 pohání procesor Intel Core i3 či i5 čtvrté generace a baterie s výdrží až osm hodin. Novinka se v České republice prodává za cenu od 19 999 Kč s DPH.

Asus Transformer Book T300Srdcem notebooku je procesor Intel Core čtvrté generace. Svižnost systému vylepšuje také rychlý SSD disk s kapacitou 128GB, resp. 256GB. Zařízení dokáže zůstat v pohotovostním režimu až dva týdny s možností okamžitého probuzení. Užitečná je i funkce automatického zálohování dat, která se aktivuje, jakmile kapacita baterie klesne na 5 %.

Dotykový 13,3“ displej, který lze používat jako samostatný tablet, má Full HD (1920 × 1080) rozlišení. Panel technologie IPS garantuje široké pozorovací úhly 178 stupňů s velmi dobrou viditelností na denním světle. Transformer Book je rovněž vybaven multidotykovou technologií, která rozezná deset dotyků najednou.

S tloušťkou 11,5 mm je odnímatelný displej notebooku Asus Transformer Book T300 snadno přenosný a praktický pro použití na cestách, protože nabízí vestavěné rozhraní USB 3.0, port Micro HDMI, slot na paměťovou kartu, konektor sluchátek a také LED indikátor nabití baterie. Dokovací stanice s klávesnicí je rovněž tenká (pouze 11 mm) a má kompaktní magnetický dokovací konektor, pomocí nějž lze displej kdykoli rychle a pohodlně připojit nebo zase odpojit.

Na doku s plnohodnotnou podsvícenou klávesnicí nechybí velký multidotykový touchpad s podporou gest systému Windows 8. Pořizovat fotky můžete přední 720p HD kamerou nebo zadní 1080p Full HD kamerou. Zvuk zajišťují stereo reproduktory s velkými rezonančními komorami. Zvukové podání u hudby, filmů a her navíc vylepšuje technologie Asus SonicMaster.Úvodní foto: AsusKomentáře