Asus VivoBook Flip 11 bude mít premiéru na MWC 2017

Tablety |

Vzhledem k tomu, že společnost Asus představila nové smartphony na veletrhu CES 2017, schovává si tablety na Barcelonu a veletrh MWC. Nebudou chybět ani dnes tak populární konvertibilní notebooky/tablety a jedním z nich bude Asus VivoBook Flip 11 (TP203).

Asus VivoBook Flip 11 bude mít premiéru na MWC 2017Vzhledem k tomu, že společnost Asus představila nové smartphony na veletrhu CES 2017, schovává si tablety na Barcelonu a veletrh MWC. Nebudou chybět ani dnes tak populární konvertibilní notebooky/tablety a jedním z nich bude Asus VivoBook Flip 11 (TP203).

Jedná se o ultrabook/tablet/notebook sotočným displejem s rozlišením 1366 x 768 pixelů a nejnovějšími procesory Intel Pentium a Celeron Apollo Lake. 

Uvnitř najdeme až 8 GB operační paměti RAM, 128 GB místa pro ukládání dat v paměti eMMC, microSD slot, konektor USB C, USB 3.0 a HDMI výstup. Baterie bude kvůli rozměrům menší, i tak by však měla postačit na cca 9 hodin provozu. Nebude chybět ani čtečka otisků prstů nebo podpora dotykových per, takže editování fotografií či psaní poznámek bude hračka.Úvodní foto: AsusKomentáře