Asus vyrobí i třetí generaci Nexusu 7

Tablety |

Asus si udělal dobré jméno na poli tabletů a to hlavně svými Transformery, ale nesmíme zapomínat ani na tablety Nexus, které pod svou značkou prodává Google. Společnost prozradila co dalšího ještě chystá v následujících měsících.

Asus vyrobí i třetí generaci Nexusu 7Asus si udělal dobré jméno na poli tabletů a to hlavně svými Transformery, ale nesmíme zapomínat ani na tablety Nexus, které pod svou značkou prodává Google. Společnost prozradila co dalšího ještě chystá v následujících měsících.

Je téměř jisté, že Asus vyrobí i další tablety Nexus (smartphony pro Google vyrábí LG), ovšem těšit se můžeme také na další generaci Chromebooků a to již v první čtvrtině roku 2014. Ještě tento rok by Asus měl doplnit své portfolio tabletů u další kousky, v příštím roce nám představí také smartphony, ale nejzajímavější zpráva se týká příští generace tabletu Nexus 7. Pokud bude výrbocem opět Asus, stane se první společností, která pro Google vyrobí tři stejné produkty v řadě. Spolupráce jim tedy musí klapat, jinak by to nešlo.

Společnost Samsung pro Google sice také vyrobila tři produkty, ale šlo o dva telefony a jeden tablet. Vzhledem k tomu, jak dobře si obě generace tabletů Nexus 7 vedou, prostě není důvod předávat výrobu někomu dalšímu. Těšíme se, co nabídne třetí generace tohoto tabletu!

 Úvodní foto: Google, AsusKomentáře