Asus zve na Zensation. Letošní Comuptex bude nabitý

Tablety |

Asus rozesílá pozvánky, to bude velké. Společnost zve vybrané novináře a odbornou veřejnost na akci s názvem Zensation, která se uskuteční v rámci veletrhu Computex 2015, tedy toto léto. Vzhledem k únikům informací o chystaných tabletech se můžeme domnívat, že se nám společnost bude chtít pochlubit právě jimi.

Asus zve na Zensation. Letošní Comuptex bude nabitýAsus rozesílá pozvánky, to bude velké. Společnost zve vybrané novináře a odbornou veřejnost na akci s názvem Zensation, která se uskuteční v rámci veletrhu Computex 2015, tedy toto léto. Vzhledem k únikům informací o chystaných tabletech se můžeme domnívat, že se nám společnost bude chtít pochlubit právě jimi. 

Veletrh se bude konat v Tchaj-peji a bude se přenášet živě na stránce společnosti Asus. Minulý rok společnost představila zajímavé telefony, tablety i laptopy, takže věříme, že nejinak to bude i letos. Pozvánka na Zenzation toho zatím moc nenaznačuje, třeba se více informací dozvíme v následujících dnech. 

Tablety ZenPad by měly nahradit stávající řadu MeMo Pad a FonePad, snad také Transformer Pad. Podle nepotvrzených zpráv bude ZenPad 7 vybaven sedmipalcovým displejem, 64bitovým procesorem Intel Atom x3, 1 GB paměti RAM a baterií s kapacitou 3950 mAh. Uživatelé budou moci využívat 16 nebo 32 GB paměti. Kamery se dají očekávat spíše základní. Lépe na tom snad bude model ZenPad 8 s rozlišením 2048 x 1536 pixelů a procesorem Intel Atom Z3560/3530.Úvodní foto: AsusKomentáře