Bude tablety HP vyrábět pod vlastní značkou Huawei?

Tablety |

Tablety HP Slate 7 VoiceTab Ultra, Slate 8 a Slate 10 by nakonec mohla vyrábět společnost Huawei a nikoli HP, jak by to dávalo smysl. Ani jedna společnost zatím zprávu nepotvrdila.

Bude tablety HP vyrábět pod vlastní značkou Huawei?Tablety HP Slate 7 VoiceTab Ultra, Slate 8 a Slate 10 by nakonec mohla vyrábět společnost Huawei a nikoli HP, jak by to dávalo smysl. Ani jedna společnost zatím zprávu nepotvrdila.

Redakce serveru Mobilegeeks se rozhodla do hloubky prozkoumat všechny indicie a přišla se zjištěním, že tablet HP Slate 7 VoiceTab Ultra by mohl být tabletem MediaPad X1, Slate 8 Plus zase tabletem MediaPad m1 a největší, desetipalcový tablet Slate 10 potom tabletem MediaPad 10 Link+. Vzájemná vizuální podoba tabletů je totiž na první pohled zřejmá.

Podobné si jsou také co se specifikací týče. Sedmipalcové tablety sdílejí IPS displej s rozlišením 1920 x 1200 pixelů, oba tablety jsou vybaveny čtyřjádrovým procesorem Kirin 910 Hisilicon Cortex A9 s taktem 1,6 GHz, 2 GB operační paměti RAM a fotoaparátem s rozlišením 13 megapixelů. Ti stejné platí rovněž pro osmi a desetipalcový tablet. Zatím se sice jedná o nepotvrzené zprávy, nicméně jedna ze společností, ať už HP nebo Huawei, se ke všem třem tabletům brzy přihlásí. Vyloučena není ani možnost, že tablety budou vyrábět současně u obou výrobců, jako to dnes můžeme vidět u některých producentů osobních automobilů.Úvodní foto: HPKomentáře