CES 2016: Tablet Huwei MediaPad M2 s aktivním perem

Tablety |

Po dlouhém čekání byl konečně představen také tablet Huawei MediPad M2. Desetipalcový tablet s Full HD rozlišením a dotykovým perem.

CES 2016: Tablet Huwei MediaPad M2 s aktivním peremPo dlouhém čekání byl konečně představen také tablet Huawei MediPad M2. Desetipalcový tablet s Full HD rozlišením a dotykovým perem.

Tablet pohání osmijádrový procesor Kirin 930 od Huawei, 2 GB operační paměti RAM a k ukládání dat slouží 16 GB vnitřní paměti. Ale pozor, s touto konfigurací se bude tablet prodávat v bílé barvě. O něco lepší, tedy 3 GB operační paměti a 64 GB vnitřní paměti, nabídne zlatá varianta. Oba tablety nabízejí možnost rozšíření paměti pomocí microSD karet.

Na zadní straně se nachází kamera s rozlišením 13 megapixelů, ta přední má senzor s rozlišením 5 mega. Nechybí zde Wi-Fi, Bluetooth a USB 2.0 konektor pro připojení dalšího příslušenství a nabíjení. O zabezpečení je postaráno – čtečka otisků prstů se stává poměrně slušně používanou funkcí. Dotykové pero M Pen je aktivní, integrovaná baterie má ďábelskou kapacitu 6660 mAh. Základní varianta s Wi-Fi připojením 2 GB operační paměti a 16 GB místa bude stát 350 dolarů. LTE verze bude o 40 dolarů dražší. Tablet bude k mání již v následujících měsících.Úvodní foto: HuaweiKomentáře