Chuwi 99i: Desetipalcový tablet, který překvapí cenou a výbavou

Tablety |

Někdy v dubnu představila společnost Chuwi tablet 99i. Předpokládali jsme cenu někde okolo 250 dolarů, ale skutečnost nás mile překvapila. Tablet se nedávno dostal do prodeje za 177 dolarů.

Chuwi 99i: Desetipalcový tablet, který překvapí cenou a výbavouNěkdy v dubnu představila společnost Chuwi tablet 99i. Předpokládali jsme cenu někde okolo 250 dolarů, ale skutečnost nás mile překvapila. Tablet se nedávno dostal do prodeje za 177 dolarů.

Vybaven je 64bitovým procesorem a desetipalcovým displejem s Retina rozlišením. Procesorem je Intel Bay Trail Z3735D. Po sedmi a osmipalcovém tabletu přichází desetipalcová varianta se 2 GB operační paměti RAM a 16 GB pro ukládání dat a aplikací. Zadní fotoaparát je vybaven senzorem s rozlišením 5 megapixelů.

Na přední straně je také fotoaparát, tentokrát s rozlišením 2 megapixely. Dobré jsou, dle hodnocení recenzentů, také reproduktory tabletu. Baterie má kapacitu 8400 mAh, takže by měla vydržet nějakých 10 hodin. Tablet podporuje 3G modemy Huawei.Úvodní foto: ChuwiKomentáře