Chuwi nabídne svůj nový tablet SurBook skrze Indiegogo

Tablety |

Čínský výrobce Chuwi představil nový tablet SurBook. Tablet bude mít premiéru na Indiegogo a nabídne stojánek kickstand, stejně jako Eve V nebo Microsoft Surface.

Chuwi nabídne svůj nový tablet SurBook skrze IndiegogoČínský výrobce Chuwi představil nový tablet SurBook. Tablet bude mít premiéru na Indiegogo a nabídne stojánek kickstand, stejně jako Eve V nebo Microsoft Surface.

Uvnitř tabletu se nachází procesor Intel Apollo Lake N3450, grafická karta Intel Gen9 HD Graphics, 6 GB operační paměti RAM a 128 GB místa v eMMC ROM paměti. Displej má úhlopříčku 12,3 palců s rozlišením 2736 X 1824 pixelů a poměr stran 3:2.

Integrovaná baterie má kapacitu 10 000 mAh, podporuje rychlé nabíjení. Na jedno nabití by tablet měl vydržet celkem 5 hodin. ChuWi SurBook podporuje duální WiFi 2.4/5 GHz, nabízí dvě kamery s rozlišením 5 a 2 megapixely, dva plnohodnotné porty USB 3.0 a jeden plnohodnotný port USB C. Tablet má kovové tělo, operačním systémem je Windows 10 Redstone. K zakoupení bude tenká klávesnice a dotykové pero s 1024úrovněni přítlaku.Úvodní foto: ChuwiKomentáře