Čínský tablet PiPO W3 vypadá jako klon tabletu Surface 2

Tablety |

Čínské tablety PiPO u nás nepatří zrovna k nejznámějším, ale v zemi svého původu je tato značka oblíbená pro levné tablety s operačním systémem Android. Jejich nejnovějším počinem je podle všeho desetipalcový tablet s operačním systémem Windows 8.

Čínský tablet PiPO W3 vypadá jako klon tabletu Surface 2Čínské tablety PiPO u nás nepatří zrovna k nejznámějším, ale v zemi svého původu je tato značka oblíbená pro levné tablety s operačním systémem Android. Jejich nejnovějším počinem je podle všeho desetipalcový tablet s operačním systémem Windows 8.

Tablet pohání poslední model čtyřjádrového procesoru Intel 3775D se čtyřmi jádry a taktem 1,49 GHz s možností přetaktování až na 2,46 GHz. Tablet na první pohled připomíná Surface 2, jeho desetipalcový displej nabízí rozlišení 1920 x 1200 pixelů, kromě dotykového displeje je k dispozici také klávesnice a zároveň obal se stojanem. 

Displej využívá poměru stran 16:10 a díky technologii IPS by měl mít také dobré pozorovací úhly. Použitá baterie by měla postačit na 8 hodin práce. Další specifikace zahrnují 2 GB operační paměti RAM, 64 GB místa na disku, Wi-Fi a 3G. Cena zatím nebyla oznámena.Úvodní foto: PiPOKomentáře