Colorfly G783 G1 je čtyřjádrový tablet s GPS a FM rádiem

Tablety |

Další čínský výrobce představuje svůj nový tablet. Tentokrát je to Colorfly s modelem G783 G1. Pokud se divíte, proč se tolik nových tabletů objevuje právě teď v Číně, pak je to proto, že zrovna probíhá veletrh Electronics Fair v Hongkongu.

Colorfly G783 G1 je čtyřjádrový tablet s GPS a FM rádiemDalší čínský výrobce představuje svůj nový tablet. Tentokrát je to Colorfly s modelem G783 G1. Pokud se divíte, proč se tolik nových tabletů objevuje právě teď v Číně, pak je to proto, že zrovna probíhá veletrh Electronics Fair v Hongkongu.

Tablet je vybaven osmipalcovým displejem, čtyřjádrovým procesorem MediaTek MTK6582 s taktem 1,3 GHz a 1 GB operační paměti RAM. Paměti je k dispozici 16 GB, na přední straně se nachází fotoaparát s rozlišením 2 megapixely, na zadní je kamera s rozlišením 5 megapixelů. Rozlišení displeje činí 1024 x 768, čili na první pohled se jedná o základní tablet se základními specifikacemi.

Ovšem tělo tabletu je z hliníku, takže zde si dal výrobce záležet. Nechybí dvojice reproduktorů, USB port, FM rádio, GPS a baterie s kapacitou 4000 mAh. V Číně bude tablet podporovat také SIM karty operátorů China Unicom a China Mobile. Je možné, že úplně stejný tablet se již prodává pod značkou Allview či Evolio, od dob iPadu Mini se jedná o velmi populární velikost.Úvodní foto: © Artur Marciniec - Fotolia.comKomentáře