Colorfly S702 Q1: Jen další klon iPadu Mini?

Tablety |

Skoro by se dalo říct, že rok 2013 byl rokem klonů tabletu iPad Mini. Některé nabízejí zajímavou cenu, jiné zajímavé specifikace a některé dobrou kombinaci obou variant. Ještě těsně před koncem roku vám chceme představit další klon, tentokrát z Číny. Jmenuje se Colorfly S702 Q1a ve své domovině se prodává za méně, než sto dolarů.

Colorfly S702 Q1: Jen další klon iPadu Mini?Skoro by se dalo říct, že rok 2013 byl rokem klonů tabletu iPad Mini. Některé nabízejí zajímavou cenu, jiné zajímavé specifikace a některé dobrou kombinaci obou variant. Ještě těsně před koncem roku vám chceme představit další klon, tentokrát z Číny. Jmenuje se Colorfly S702 Q1a ve své domovině se prodává za méně, než sto dolarů.

Uvnitř se nachází procesor Allwinner A31s, displej je osmipalcový (7,9) a využívá konektoru OTG. Originální iPad chrání hliník, neoriginální iPady si musí většinou vystačit s plastem a tak je tomu i v tomto případě. Oproti originálu je Colorfly vybaven HDMI výstupem, microSD slotem pro rozšíření paměti a microUSB konektorem. Displej nabízí rozlišení 1024 x 768 pixelů a dobré pozorovací úhly.

Další specifikace nejsou přesně známy, ale předpokládáme, že tablet je vybaven nejméně 1 GB operační paměti a 16 GB paměti pro aplikace a data. Kliknete li na link, můžete se dočíst, co si o tabletu myslí testeři serveru Padhz.comÚvodní foto: (c) Andres RodriguezKomentáře