Čtyřjádrový tablet Allview Speed Quad s adaptérem Smart2 View

Tablety |

Rumunská společnost Allview představuje svůj nový čtyřjádrový tablet Allview 2 Speed Quad. Zařízení využívá procesoru Cortex A7 s taktem 1 GHz.

Čtyřjádrový tablet Allview Speed Quad s adaptérem Smart2 ViewRumunská společnost Allview představuje svůj nový čtyřjádrový tablet Allview 2 Speed Quad. Zařízení využívá procesoru Cortex A7 s taktem 1 GHz.

Operačním systémem je Android 4.2.2 Jelly Bean. Na stránce AnTutu, která zveřejňuje výkonnostní testy různých zařízení, dosáhla tablet výsledku 20 000 bodů, což je velmi dobrý výsledek. Tablet je vybaven dvěma kamerami, podporuje přehrávání HD filmů na televizoru (skrze Smart2 View) a nabízí osmipalcový displej s rozlišením 1024 x 768 pixelů.

Allview 2 Speed Quad bude v nabídce ve dvou barevných variantách – černé a bílé. Tablet váží 474 gramů a na šířku měří necelý jeden centimetr. Za samotný tablet zaplatíte zhruba 200 dolarů, za verzi s přibaleným HDMI adaptérem budete muset zaplatit o 30 dolarů navíc. Procesoru se čtyřmi jádry pomáhá 1 GB operační paměti DDR3, aplikace je možné ukládat na úložiště o kapacitě 8 GB, slot pro microSD karty je samozřejmostí.Úvodní foto: AllviewKomentáře