Čtyřjádrový tablet Chuwi V88 umí dobře dvě věci naráz

Tablety |

Nedlouho poté, co společnost Huawei představila tablet, který vypadá trochu jako HTC One, je tu tablet, který vypadá trochu jako LG G2. Jedná se o Chuwi V88 se čtyřjádrovým procesorem Rockchip uvnitř.

Čtyřjádrový tablet Chuwi V88 umí dobře dvě věci narázNedlouho poté, co společnost Huawei představila tablet, který vypadá trochu jako HTC One, je tu tablet, který vypadá trochu jako LG G2. Jedná se o Chuwi V88 se čtyřjádrovým procesorem Rockchip uvnitř.

Designéři Chuwi vsadili na jistotu, takže inspirace u Apple a LG je zřejmá, navíc poměr stran 4:3 používá Apple také. Na přední straně se nachází osmipalcový displej s rozlišením 1024 x 768 pixelů, kamera a mikrofon. Uvnitř je čtyřjádrový procesor Rockchip Cortex A17, který je údajně až dvojnásobně výkonný v porovnání s procesorem Cortex A9. Dále jsou zde 2 GB operační paměti RAM a 16 GB místa pro další aplikace.

Tablet má mírně zaoblené hrany, zadní stranu afyzická tlačítka na zadní straně. Docela by nás lákalo si tablet vyzkoušet. Tablet využívá operačního systému Android a zvládá také funkci více oken, což je velmi užitečné, chcete-li poslouchat hudbu a u toho brouzdat, jako to děláte normálně na notebooku. Tablet je k dostání v několika internetových obchodech za cenu 180 dolarů.Úvodní foto: ChuwiKomentáře