Cube 4G Talk 7X zvládne dvě SIM karty a 4G internet

Tablety |

Cube nabízí širokou škálu levných tabletů a mezi ně se řadí i novinka tohoto výrobce. Jmenuje se Cube U51G 4G TALK7X... budeme mu říkat prostě Cube 4G Talk, bude to tak lepší.

Cube 4G Talk 7X zvládne dvě SIM karty a 4G internetCube nabízí širokou škálu levných tabletů a mezi ně se řadí i novinka tohoto výrobce. Jmenuje se Cube U51G 4G Talk7X... budeme mu říkat prostě Cube 4G Talk, bude to tak lepší.

Tablet se prodává za 80 dolarů. Nabízí dva sloty pro SIM karty, 4G LTE internet a Android 5.1 Lollipop. Displej je sedmipalcový s rozlišením 1024 x 600 pixelů. Jedná se o IPS LCD panel. Uvnitř je čtyřjádrový procesor s taktem 1 GHz, 1 GB operační paměti RAM a 16 GB místa pro data a tak. Zadní kamera má dva megapixely, přední je jen VGA, ale za ty peníze si nemůžete moc vybírat (nebo ano?)

Slot pro paměťové karty naštěstí nechybí, takže rozšířit paměť o další GB není problém. Duální slot pro SIM karty potěší „hypermobilní“ uživatele. Baterie s kapacitou 2800 mAh není žádná hitparáda, údajně vydrží na tři hodiny přehrávání videa.Úvodní foto: CubeKomentáře