Cube i7 Remix je tablet s falešným Retina displejem

Tablety |

Remix OS je operační systém odvozený z Androidu. Nabízí široké možnosti multitaskingu, přitom si zachovává originální vzhled a funkčnost. Nejnovější využití našel v těle přístroje Cube i7 Remix, což je tablet s 1 1palcovým displejem.

Cube i7 Remix je tablet s falešným Retina displejemRemix OS je operační systém odvozený z Androidu. Nabízí široké možnosti multitaskingu, přitom si zachovává originální vzhled a funkčnost. Nejnovější využití našel v těle přístroje Cube i7 Remix, což je tablet s 11 palcovým displejem.

Procesorem tabletu je Intel Z3735F, uživatelé mají k dispozici 32 GB paměti ROM a 2 GB operační paměti RAM. Displej má úhlopříčku 11,6 palců a rozlišení Full HD. Baterie má kapacitu 8400 mAh, což je dost na celý den. Operační systém Remix OS podporuje multitasking, tedy více aplikací a oken najednou. Něco s čím Apple přišel teprve velmi nedávno.

Tablet je dostupný na GearBest za 185 dolarů (pozor, klávesnice na obrázcích není součástí balení). Pokud vás mate označení „Retina“ je to proto, že výrobce tablet reklamuje větou „full view retina screen with good experiences for watching videos“. Jedná se vlastně pouze o marketingový tah, Retina displej u tabletu nenajdete.Úvodní foto: CubeKomentáře