Cube Talk H8. Osmipalcový tablet na telefonování

Tablety |

Čínskou společnost Cube již jistě znáte, vyrábí tablety a chytré telefony. Nejnovějším produktem této společnosti je tablet Talk H8. Jedná se o 3G tablet s možností volání, který ani nestojí mnoho peněz.

Cube Talk H8. Osmipalcový tablet na telefonováníČínskou společnost Cube již jistě znáte, vyrábí tablety a chytré telefony. Nejnovějším produktem této společnosti je tablet Talk H8. Jedná se o 3G tablet s možností volání, který ani nestojí mnoho peněz.

Tablet se na trh dostane za zhruba 70 dolarů a za tyto peníze budete mít k dispozici osmipalcový displej s rozlišením 1280 x 800 pixelů, čtyřjádrový procesor MediaTek MT8382 s taktem 1,3 GHz, 1 GB operační paměti RAM a 8 GB vnitřní paměti. Nebude chybět ani Bluetooth 4.0, 3G a dvě kamery, každá na jedné straně tabletu.

Displej je typu PLS, takže umožňuje sledování obrazu bez ztráty kontrastu a saturace také z širokých úhlů. Za zhruba 1300 Kč si snad brzy budete moci pořídit levný tablet na cesty nebo první tablet pro děti, kterého je navíc možné i telefonovat.Úvodní foto: CubeKomentáře